Esperanza EGK3000 Set Keyboard + wired backlit mouse
Esperanza EGK3000 Set Keyboard + wired backlit mouse




Esperanza EGK3000 Set Keyboard + wired backlit mouse
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black |
| Keyboard style | Curved |
| Wrist rest | No, Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Surface coloration | Monotone |
| Power source type | USB |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 468 x 220 x 36 mm |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Mouse port type | USB |
| Buttons quantity | 6 |
| Mouse included | Yes |
| Cable length | 1.5 m, 1.5 m |
| LED backlight | Yes |
| Device interface | USB |
| Numeric keypad | Yes |