Deerma F628W is an ultrasonic humidifier with a 5 liter water capacity that can operate for several hours. It emits up to 270 ml/h of moisture and operates quietly, with a noise level of 34dB.
Deerma F628W is an ultrasonic humidifier with a 5 liter water capacity that can operate for several hours. It emits up to 270 ml/h of moisture and operates quietly, with a noise level of 34dB.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Deerma F628W is an ultrasonic humidifier with a 5 liter water capacity that can operate for several hours. It has a spray output of up to 270 ml/h and operates quietly, with a noise level of 34dB.
Features | |
|---|---|
| Product type | Ultrasonic humidifier |
| Brand | Deerma |
| Model | F628W |
Specifications | |
| Power | 25W |
| Voltage | 220-240V~50-60Hz |
| Dimensions | 187 x 200 x 295 mm |
| Water tank size | 5L |
| Noise level | 34dB |
| Spraying performance | Up to 270 ml/h |
Additional information | |
| Features |
|
| Safety warning | Use the product only for its intended purpose. |