Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
Philips 600 Series Air Purifier, White
| Vendor Homepage | www.philips.com |
| Unit Box Height | 0.375 |
| Unit Box Length | 0.265 |
| Unit Box Width | 0.26 |
| Model | AC0651/10 |
| Air filtration functions | From allergens |
| Power consumption | 12 Watts |
| Recommended for rooms up to | 44 m2 |
| Noise level, max | 49 dB |
| Colour | White |
| Dimensions | 34.1 x 23.7 x 24.3 centimetres |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0258375 cubm |
| Product Net Weight | 2.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.03 kg |