


Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
| Vendor Homepage | www.club-3d.com/en/detail/2638/usb_3.2_gen1_type_a_3_ports_hub_with_gigabit_ethernet/ |
| Unit Box Height | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.06 |
| Unit Box Width | 0.035 |
| RJ45 | 1 |
| USB 3.2 | 4 |
| Model | CSV-1430A |
| Product Type | USB Hub |
| Dimensions | 7.88 x 2.56 x 1.9 cm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000483 cubm |
| Product Net Weight | 0.045 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |