Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
9 - 14
business days
| Product colour | Black |
| Cooking zone 3 power | 1750 W |
| Top surface type | Tempered glass |
| Cooking zone 4 power source | Gas |
| Pan support material | Cast iron |
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| Hob type | Gas |
| Cooking zone 1 power | 1000 W |
| Control position | Front |
| Cooking zone 4 power | 1750 W |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Appliance placement | Built-in |
| Number of gas cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 3 power source | Gas |
| Cooking zone 2 power | 3300 W |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Connected load (gas) | 7800 W |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Installation compartment depth (min) | 48 cm |
| Width | 590 mm |
| Depth | 520 mm |
| Installation compartment height | 4.5 cm |
| Height | 57.4 mm |
| Cord length | 1 m |
| Installation compartment depth (max) | 49 cm |
| Control type | Rotary |
| Residual heat indicator | No |