Neno Sano - pneumatic, piston, compressor nebulizer
Neno Sano - pneumatic, piston, compressor nebulizer




Neno Sano - pneumatic, piston, compressor nebulizer
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Designed for children | Yes |
| Built-in display | No |
| Product colour | White |
| Product design | Handheld |
| Easy to use | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Height | 67 mm |
| Package weight | 630 g |
| Width | 144 mm |
| Depth | 78 mm |
| Package width | 162 mm |
| Weight | 315 g |
| Package depth | 147 mm |
| Package height | 91 mm |
| Storage box | Yes |
| Mouthpiece | Yes |
| Children's mask | Yes |