- New
The ONIKUMA ST-2 is a headphone stand with RGB lighting and a sturdy design. It features 3 USB 2.0 ports and a 3.5mm audio output for connecting additional devices.
The ONIKUMA ST-2 is a headphone stand with RGB lighting and a sturdy design. It features 3 USB 2.0 ports and a 3.5mm audio output for connecting additional devices.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
ONIKUMA ST-2 is a headphone stand with RGB lighting and a sturdy design. It has 3 USB2.0 ports and a 3.5mm audio output for connecting additional devices.
Features | |
|---|---|
| Product Type | Headphone Stand |
| Product Brand | ONICOMA |
| Model | ST-2 |
| Color | White |
Specifications | |
| Dimensions | 125.6 x 146.4 x 277.8 mm (W x H x D) |
| Weight | 384 g |
| Cable Length | 1.1 m |
| LED Operating Voltage | DC 5V ±5% |
| Operating Current | ≤ 250mA |
Connectivity | |
| Available Ports | 3x USB 2.0, 1x 3.5mm audio output |
Additional Information | |
| Lighting | RGB |
| Stability Features | Weighted base, non-slip rubber pads |