-
−19%
DKNY TWS BT 3D Rubber Matte Finish Bluetooth Headphones - Black
DKNY TWS BT 3D Rubber Matte Finish Bluetooth Headphones - Black
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
11 - 19
business days
DKNY to bardzo znana i ceniona amerykaÅska marka modowa, która znana jest z idealnego poÅÄ
czenia eleganckiego, ponadczasowego charakteru z nowoczesnoÅciÄ
i energiÄ
miejskiego życia. Poczuj rytmy Nowego Jorku, jednoczeÅnie podkreÅlajÄ
c swój indywidualizm i wyrazistoÅÄ.
SÅuchawki bezprzewodowe DKNY to idealne poÅÄ
czenie stylu i funkcjonalnoÅci. Ich nowoczesny design, w poÅÄ
czeniu z matowym wykoÅczeniem, nadaje im elegancki i subtelny wyglÄ
d. Obudowa podkreÅla minimalistyczny charakter, a ergonomiczny ksztaÅt zapewnia komfort nawet podczas dÅugotrwaÅego użytkowania, bez uczucia dyskomfortu. SÅuchawki DKNY ÅÄ
czÄ
wygodÄ z estetykÄ
, idealnie wpisujÄ
c siÄ w potrzeby osób ceniÄ
cych zarówno styl, jak i funkcjonalnoÅÄ.
Dotykowy przycisk na sÅuchawkach umożliwia Åatwe sterowanie muzykÄ i odbieranie poÅÄ czeÅ bez koniecznoÅci wyciÄ gania telefonu. SÅuchawki DKNY oferujÄ czysty, wysokiej jakoÅci dźwiÄk, który zadowoli nawet najbardziej wymagajÄ cych użytkowników. DziÄki zaawansowanej technologii redukcji szumów, rozmowy telefoniczne sÄ wyraźne, a muzyka brzmi tak, jak powinna â bogato i z peÅnym zakresem tonów. To idealny wybór dla osób, które ceniÄ sobie zarówno estetykÄ, jak i funkcjonalnoÅÄ.
Dane Techniczne | |
| Kolekcja | TWS BT 3D Rubber Matte Finish |
| Typ | SÅuchawki bezprzewodowe |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| ENC | Tak |
| Maksymalny zasiÄg | 10 m |
| PojemnoÅÄ baterii sÅuchawek | 30 mAh x 2 |
| PojemnoÅÄ baterii etui ÅadujÄ cego | 300 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 26 h [z etui ÅadujÄ cym] |
| Typ przycisku | Dotykowy |
| Port Åadowania | Typu-C |
| Kolor | Czarny |
| Gamintojas | DKNY |
| Product packaging width in cm | 11 cm. |
| Product packaging height in cm | 21 cm. |
| Product packaging depth in cm | 2.3 cm. |
| Color | Black |
| Package | Box |
| Euro hanger | Yes |
| Waga gabarytowa w gramach | 88.55 g. |