LEGO NINJAGO 71841 Dragonian Storm Village
LEGO NINJAGO 71841 Dragonian Storm Village












LEGO NINJAGO 71841 Dragonian Storm Village
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Series | NINJAGO® |
| Number of elements | 305 |
| Number of toy minifigures | 6 pc(s) |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Width | 220 mm |
| Depth | 90 mm |
| Height | 200 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |