-
−5%
LEGO NINJAGO 71814 Tournament Temple City
LEGO NINJAGO 71814 Tournament Temple City










LEGO NINJAGO 71814 Tournament Temple City
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 13 pc(s) |
| Number of elements | 3489 |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | NINJAGO® |
| Recommended age | 14+ years/years |
| Width | 630 mm |
| Height | 480 mm |
| Depth | 320 mm |