-
−7%
LEGO MINIFIGURES 71051 Series 28 - Animals
LEGO MINIFIGURES 71051 Series 28 - Animals











LEGO MINIFIGURES 71051 Series 28 - Animals
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 7 |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Minifigures |
| Recommended age | 5+ years/years |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Package depth | 26 mm |
| Package height | 110 mm |
| Weight | 20 g |
| Package width | 94 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |