-
−6%
LEGO MARVEL 76324 Spider-Man vs. Oscorp
LEGO MARVEL 76324 Spider-Man vs. Oscorp







LEGO MARVEL 76324 Spider-Man vs. Oscorp
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Number of elements | 808 |
| Number of toy minifigures | 8 pc(s) |
| Series | Marvel |
| Height | 460 mm |
| Depth | 110 mm |
| Width | 380 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |