-
−3%
LEGO MARVEL 76311 Miles Morales vs. The Spot
LEGO MARVEL 76311 Miles Morales vs. The Spot











LEGO MARVEL 76311 Miles Morales vs. The Spot
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Number of elements | 375 |
| Series | Marvel |
| Instruction sheet | Yes |
| Depth | 90 mm |
| Width | 150 mm |
| Height | 110 mm |