LEGO MARVEL 11208 Team Spidey Pirate Ship
LEGO MARVEL 11208 Team Spidey Pirate Ship











LEGO MARVEL 11208 Team Spidey Pirate Ship
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 4+ years/years |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Number of elements | 201 |
| Series | Marvel |
| Width | 60 mm |
| Height | 220 mm |
| Depth | 190 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |