-
−1%
LEGO MARVEL 11207 Spidey: Underwater Vehicles
LEGO MARVEL 11207 Spidey: Underwater Vehicles












LEGO MARVEL 11207 Spidey: Underwater Vehicles
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | Marvel |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Recommended age | 4+ years/years |
| Number of elements | 154 |
| Height | 80 mm |
| Width | 110 mm |
| Depth | 140 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |