LEGO IDEAS 21355 The Evolution of STEM
LEGO IDEAS 21355 The Evolution of STEM













LEGO IDEAS 21355 The Evolution of STEM
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Number of elements | 879 |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Ideas |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Width | 230 mm |
| Depth | 190 mm |
| Height | 270 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |