LEGO DUPLO 10476 3 in 1 Construction Site and Vehicles
LEGO DUPLO 10476 3 in 1 Construction Site and Vehicles












LEGO DUPLO 10476 3 in 1 Construction Site and Vehicles
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | DUPLO® |
| Recommended age | 3+ years/years |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Number of elements | 84 |
| Instruction sheet | Yes |
| Depth | 70 mm |
| Height | 110 mm |
| Width | 220 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |