LEGO DUPLO 10454 Mickey Mouse Friends Club and Car
LEGO DUPLO 10454 Mickey Mouse Friends Club and Car






LEGO DUPLO 10454 Mickey Mouse Friends Club and Car
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 2+ years/years |
| Series | DUPLO® |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 27 |
| Package width | 191 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 431 g |
| Package depth | 262 mm |
| Height | 160 mm |
| Width | 220 mm |
| Package height | 91 mm |