-
−8%
LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Recommended age | 4+ years/years |
| Number of elements | 206 |
| Series | Disney |
| Instruction sheet | Yes |
| Depth | 320 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 100 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |