LEGO ARCHITECTURE 21056 TAJ MAHAL
LEGO ARCHITECTURE 21056 TAJ MAHAL










LEGO ARCHITECTURE 21056 TAJ MAHAL
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 2022 |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Series | Architecture |
| Width | 230 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 1 kg |
| Package depth | 118 mm |
| Package height | 262 mm |
| Depth | 230 mm |
| Package width | 382 mm |