Deep fryer ELECTROLUX E6AF1-4ST
Deep fryer ELECTROLUX E6AF1-4ST
Deep fryer ELECTROLUX E6AF1-4ST
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Manufacturer | Electrolux |
| Color | Stainless steel / Black |
| Power | 1500W |
| Container capacity | 3.5 liters |
| Automatic shutdown | Yes |
| Timer | Yes |
| Number of programs | 8 |
| Management | Touch control with LCD |
| Height | 33 cm |
| Width | 27 cm |
| Depth | 35.5 cm |