-
−35%
HILTON Granit - bowl for dog and cat - 600ml
HILTON Granit - bowl for dog and cat - 600ml
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Age of the pet | At any age |
| Product category | Bowl |
| Material | Technopolymer |
| Non-slip feet | Yes |
| Additional information | Product sent in a random colour variant |
| Category | For dog, For cat |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Weight | 150 g |
| Volume | 600 ml |
| Warnings | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner., Do not leave the toy within reach of children. |