Cooling mat - pet bed - 40x50 cm
Cooling mat - pet bed - 40x50 cm





Cooling mat - pet bed - 40x50 cm
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Blue |
| Category | For cat, For dog |
| Material | Nylon, PCV |
| Water-resistant | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Seasonal offer | Summer with your pet |
| Product category | Cooling mat |
| Width | 500 mm |
| Depth | 400 mm |
| Weight | 1 kg |
| Quantity | 1 |