Dishwasher ELECTROLUX EEM63301L
Dishwasher ELECTROLUX EEM63301L
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Standartizuotas plotis | 45 cm |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Valdymas | Electronical |
| Valdymo panelės vieta | Internal |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 67 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 9.9 l |
| Garso lygio klasė | D |
| Triukšmo lygis | 44 dB |
| Programų skaičius | 8 |
| Temperatūrų skaičius | 3 |
| Programa stiklui | Taip |
| Automatinė programa | Taip |
| Laiko trumpinimas | Taip |
| Laiko atidėjimo programa | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Taip |
| Variklio tipas | Inverter |
| Krepšių skaičius | 3 |
| Automatinis durelių atidarymas ciklo pabaigoje | Taip |
| Padidinto efektyvumo purkštukai | Taip |
| Viršutinis purkštukas | Spinning |
| Vidaus korpuso medžiaga | Full stainless steel |
| Vidaus apšvietimas | Ne |
| Programos eigos projekcija ant grindų | Time projection on the floor |
| Slankūs vyriai | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Atidėjimo funkcija | Pradžios |
| Montavimas aukštyje | Ne |
| Pakeliamas apatinis krepšys | Ne |
| Indų komplektų talpa, Vnt | 10 |
| Mažiausias aukštis, cm | 81.8 |
| Didžiausias aukštis, cm | 87.8 |
| Plotis | 44.6 cm |
| Gylis | 55 cm |
| Spalva | White |
| Wi-Fi | Ne |