Dishwasher ELECTROLUX EEC87400W
Dishwasher ELECTROLUX EEC87400W
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Valdymas | Touch control with text display |
| Valdymo panelės vieta | Internal |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 75 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 11 l |
| Garso lygio klasė | B |
| Triukšmo lygis | 42 dB |
| Ciklo trukmė | 160 min. |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Programų skaičius | 8 |
| Temperatūrų skaičius | 4 |
| Programa stiklui | Taip |
| Automatinė programa | Taip |
| Laiko trumpinimas | Taip |
| Laiko atidėjimo programa | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Taip |
| Variklio tipas | Inverter |
| Krepšių skaičius | 3 |
| Automatinis durelių atidarymas ciklo pabaigoje | Taip |
| Padidinto efektyvumo purkštukai | Taip |
| Viršutinis purkštukas | Yes |
| Vidaus korpuso medžiaga | Full stainless steel |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Programos eigos projekcija ant grindų | Time projection on the floor |
| Slankūs vyriai | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Atidėjimo funkcija | Pradžios |
| Montavimas aukštyje | Taip |
| Pakeliamas apatinis krepšys | Taip |
| Indų komplektų talpa, Vnt | 14 |
| Mažiausias aukštis, cm | 81.8 |
| Didžiausias aukštis, cm | 89.8 |
| Plotis | 59.6 cm |
| Gylis | 56 cm |
| Wi-Fi | Taip |