-
−5%
HP XMM 7560 R+ LTE-Advanced Pro WWAN
HP XMM 7560 R+ LTE-Advanced Pro WWAN
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-officejet-200-mobile-printer-series/model/5156327?sku=CZ993A&serialnumber=CZ993A |
| HP segment | Business |
| Internal | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 65 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Depth | 31 mm |
| Weight | 7 g |
| Height | 2 mm |
| Width | 42 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Packaging content | Quick start poster; Warranty Card; Installation kit |
| Compatible operating systems | Windows 10; Windows 11 |
| Compatibility | HP laptop requires configuration with WWAN panel |
| Interface | WWAN |
| Connectivity technology | Wireless |
| UNSPSC-code | 43201409 |
| Pallet weight (imperial) | 139.8 kg (308.2 lbs) |
| Master (outer) cases per pallet | 100 pc(s) |
| Pallet gross weight | 139.8 kg |