Universal Clothes Vileda 3D 3pc(s)
Universal Clothes Vileda 3D 3pc(s)












Universal Clothes Vileda 3D 3pc(s)
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Material | Viscose, Polyester, Polypropylene |
| Product colour | Yellow |
| Leaves no scratches | Yes |
| Material description (name, %) | 50% Viscose, 30% Polyester, 20% Polypropylene |
| Marks prevention | Yes |
| Washing type | Machine wash |
| Maximum washing temperature | 40 °C |
| Depth | 340 mm |
| Width | 340 mm |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |