Philips GC026/00 Fabric Shaver
Philips GC026/00 Fabric Shaver






Philips GC026/00 Fabric Shaver
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Dangerous goods | No |
| Product colour | Grey |
| Number of batteries supported | 2 |
| Battery type | AA |
| Power source | Battery |
| Weight | 134 g |
| Width | 123 mm |
| Depth | 80 mm |
| Height | 58 mm |
| Brush included | Yes |