Floor Cloth Vileda Microfibre Colors 1 pc(s)
Floor Cloth Vileda Microfibre Colors 1 pc(s)
Floor Cloth Vileda Microfibre Colors 1 pc(s)
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Material description (name, %) | Microfiber 100% |
| Marks prevention | Yes |
| Material | Microfibre |
| Leaves no scratches | Yes |
| Washing machine proof | Yes |
| Maximum washing temperature | 60 °C |
| Width | 600 mm |
| Depth | 480 mm |