Esperanza EHS003 Mop with washer
Esperanza EHS003 Mop with washer










Esperanza EHS003 Mop with washer
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | White |
| Mop head material | Microfiber |
| Capacity | 0.6 L |
| Height | 1260 mm |
| Weight | 880 g |
| Depth | 120 mm |
| Width | 400 mm |
| Cleaning surfaces | Hard floor |
| Swivel head | Yes |