Cleaning Clothes Vileda Microfiber Colors 4 pc(s)
Cleaning Clothes Vileda Microfiber Colors 4 pc(s)


Cleaning Clothes Vileda Microfiber Colors 4 pc(s)
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Certification | CE, WEEE |
| Product colour | Green, Orange, White, Blue |
| Leaves no scratches | Yes |
| Material | Polyester, Polyamide |
| Material description (name, %) | Polyester 80%, Polyamide 20% |
| Washing type | Machine wash |
| Maximum washing temperature | 60 °C |
| Width | 360 mm |
| Height | 380 mm |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |