Cleaning Cloth Vileda Microfibre Colors 8 pcs
Cleaning Cloth Vileda Microfibre Colors 8 pcs





Cleaning Cloth Vileda Microfibre Colors 8 pcs
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Certification | CE, WEEE |
| Product colour | Multicolour |
| Washing type | Machine wash |
| Leaves no scratches | Yes |
| Material | Microfibre |
| Maximum washing temperature | 60 °C |
| Height | 300 mm |
| Width | 300 mm |
| Quantity per pack | 8 pc(s) |