Bucket with Wringer Vileda Torsion Power
Bucket with Wringer Vileda Torsion Power







Bucket with Wringer Vileda Torsion Power
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Construction | Single tank |
| Material | Technopolymer |
| Product colour | Red |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Capacity | 10 L |
| Width | 300 mm |
| Depth | 380 mm |
| Height | 290 mm |