Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
CCP-USB2-AMBM-6 USB 2.0 A-plug B-plug 6ft cable black color
| Vendor Homepage | http://www.gembird.nl/item.aspx?id=4197 |
| Unit Box Height | 0.011 |
| Unit Box Length | 0.1 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.8 m |
| Units per Shipping Box | 200 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001737 cubm |
| Product Net Weight | 0.064 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.066 kg |