Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
| Vendor Homepage | http://www.gembird.nl/item.aspx?id=5216 |
| Unit Box Height | 0.023 |
| Unit Box Length | 0.098 |
| Unit Box Width | 0.107 |
| Product Type | Cable |
| Length | 1.8 m |
| Units per Shipping Box | 16 |
| Unit Calculated Volume | 0.000241 cubm |
| Product Net Weight | 0.065 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.077 kg |