

Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
USB 3.0 AM to Type-C cable (AM/CM), 3 m
| Vendor Homepage | gmb.nl/item.aspx?id=9932 |
| Unit Box Height | 0.025 |
| Unit Box Length | 0.135 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Product Type | Cable |
| Length | 3 m |
| Connectors | USB Type-C (male), USB 3 AM (male) |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004432 cubm |
| Product Net Weight | 0.08 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.128 kg |