Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
USB 3.0 BM to Type-C cable (Micro BM/CM), 1 m
| Vendor Homepage | gmb.nl/item.aspx?id=8650 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| Product Type | Cable |
| Length | 1 m |
| Connectors | USB Type-C (male), USB 3 Micro B (male) |
| Colour | Black |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00029 cubm |
| Product Net Weight | 0.042 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |