Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
2*Serial ATA 30 cm power cable
| Vendor Homepage | http://gmb.nl/item.aspx?id=8806 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.3 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000168 cubm |
| Product Net Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |