Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
CC-SATA-PSY 2*Serial ATA 15 cm power cable
| Vendor Homepage | http://www.gembird.nl/item.aspx?id=3924 |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.085 |
| Unit Box Width | 0.02 |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.15 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001275 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.018 kg |