Axagon Data and charging USB 2.0 cable length 2 m. 3A. Black braided.
Axagon Data and charging USB 2.0 cable length 2 m. 3A. Black braided.
Axagon Data and charging USB 2.0 cable length 2 m. 3A. Black braided.
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Cable Functionality | USB-C to USB Cable |
| Cable Technology | Shielded |
| Cable Features | Braided Fast Charging Support |
| Left Connector | USB Type A (Male) |
| Right Connector | USB Type C (Male) |
| External Color | Black |
| Cable Length | 2 m |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Weight | 0.05 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.01 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 8595247906861 |