Philips TAH5209WT/00 White
Philips TAH5209WT/00 White



Philips TAH5209WT/00 White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Philips |
| Weight | 0.444 kg. |
| Depth | 0.248 m. |
| Width | 0.072 m. |
| Height | 0.226 m. |
| NAU05 Guarantee for individuals | 2 years |
| NAU02 Headphone type | Standard |
| NAU01 Construction type | Fully covering ears |
| Fastener type | Around the head |
| Prefabricated structure | There is |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Resistance | 32 |
| Sensitivity | up to 100 dB, 92 |
| Connection | Bluetooth (wireless) + 3.5mm (wired) |
| Cable length (m) | No information |
| Color | White |
| Other features | Battery life: up to 65 h |
| NAU04 Built-in microphone | There is |
| Volume control | There is |
| Connection type | Wireless |
| Series | Philip |
| Guarantee for legal entities | 1 year |
| Noise cancellation | There is |
| Charger Information | 5 - 15 WATTS |