- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
11 - 13
business days
3.5 mm audio splitter cable, 10 cm, white
| Vendor Homepage | gmb.nl/item.aspx?id=9694 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.1 m |
| Connectors | Single 3.5 mm stereo plug to double 3.5 mm stereo sockets |
| Colour | White |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 1.3E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.012 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |