- New
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
11 - 13
business days
3.5 mm audio splitter cable, 10 cm
| Vendor Homepage | http://www.gembird.nl/item.aspx?id=3550&lang=lv |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.01 |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.1 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 1.5E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.018 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |