Qoltec 50090.90W power adapter/inverter Indoor Black
Qoltec 50090.90W power adapter/inverter Indoor Black
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Certification | CE |
| Power protection features | Short circuit, Over voltage, Overload, Overheating |
| Power supply type | Indoor |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 4.74 A |
| Output power | 90 W |
| Brand compatibility | Toshiba |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Purpose | Laptop |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Product colour | Black |
| Height | 27 mm |
| Weight | 284 g |
| Width | 128 mm |
| Depth | 53 mm |
| Sustainability certificates | RoHS |