Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
65W power output, suitable for Asus laptops. Black internal design ensures easy compatibility.
Features | |
|---|---|
| Input frequency | 50/60Hz |
| Power supply type | Internal |
| Output power | 65W |
Design | |
| Product color | Black |
Weight and dimensions | |
| Width | 46 mm |
| Height | 29 mm |
| Weight | 200g |
| Depth | 108 mm |
Package contents | |
| Cables included | AC |
Safety warning | |
| Warnings | Do not open the power supply housing., Protect from moisture., Do not dispose of in a regular waste container. |