Lenovo GX21L58555 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
Lenovo GX21L58555 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Brand compatibility | Lenovo |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Purpose | Laptop |
| Output power | 65 W |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Input current | 3.25 A |
| Output voltage | 20 V |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80% |
| Height | 56 mm |
| Weight | 175 g |
| Cable length | 1.7 m |
| Width | 56 mm |
| Depth | 28.5 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |