- Prekė sandėlyje
Titanum TKK102X Elektrinis virdulys 1.8L 1800W Inox Silver
Titanum TKK102X Elektrinis virdulys 1.8L 1800W Inox Silver





Titanum TKK102X Elektrinis virdulys 1.8L 1800W Inox Silver
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Adjustable thermostat | No |
| Concealed heating element | Yes |
| Water tank capacity | 1.8 L |
| On/off switch | Yes |
| Indication light | Yes |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Product colour | Inox |
| Boil-dry protection | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power | 1800 W |
| DFU / User manual | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Auto power off | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Cordless | Yes |