-
−2%
Varinis elektrinis virdulys Tefal KI583C
Varinis elektrinis virdulys Tefal KI583C
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Keičiamas filtras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,5 l |
| Produkto spalva | Varis |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Šilumos palaikymas | Taip |
| Galia | 2000 W |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Vėsus sieninis korpusas | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Ne |
| Vėsios lietimui rankenos | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |