- Prekė sandelyje
Sumuštinių keptuvė Tefal SW 7011
Sumuštinių keptuvė Tefal SW 7011



Sumuštinių keptuvė Tefal SW 7011
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TEFAL, Tefal |
| Modelis | Snack XL SW 7011 |
| Ilgis | 330 mm, 167 mm. |
| Plotis | 324 mm, 329 mm. |
| Aukštis | 160 mm, 336 mm. |
| Galia | 850 W |
| Svoris | 3.37 kg, 3.71 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Medžiaga | Plastikas, Nerūdijantysis plienas |
| Nelimpanti danga | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Riekučių skaičius | 4 |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Keičiamos plokštelės | Taip |
| Temperatūros reguliavimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Modernus ergonomiškas dizainas |
| Pagaminimo šalis | CN |