- Prekė sandelyje
Sumuštinių keptuvė TEFAL SM155212
Sumuštinių keptuvė TEFAL SM155212



Sumuštinių keptuvė TEFAL SM155212
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TEFAL, Tefal |
| Modelis | SM1552 |
| Ilgis | 120 mm, 265 mm. |
| Plotis | 265 mm, 260 mm. |
| Aukštis | 260 mm, 120 mm. |
| Galia | 700 W |
| Spalva | Sidabro sp., Juoda sp., Sidabro sp |
| Medžiaga | Plastikas, Nerūdijantysis plienas |
| Nelimpanti danga | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Riekučių skaičius | 4 |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Keičiamos plokštelės | Ne |
| Temperatūros reguliavimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 1.34 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |